Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre Temizliğine Dikkat Çekti

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre Temizliğine Dikkat Çekti

ABONE OL
Temmuz 26, 2022 15:10
Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre Temizliğine Dikkat Çekti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından Çevre Temizliğine dikkat çekmek amacıyla 26 Temmuz 2022 Salı günü Malkara Sanayi Sitesinde Çevre Temizliği Etkinliği düzenlendi.

 

Çevre temizliğine farkındalık yaratmak için düzenlenen etkinlikte; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyeleri Bahadır Uysal, Gökhan Doğan, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Rasim Avcı, Malkara Sanayi Sitesi Başkanı Arif Kızıl ve Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri yer aldı.

 

Çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak istediklerini aktaran Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay; “Çevre temizliğine dikkat çekmek amacıyla Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisimiz tarafından organize edilen çevre temizlik etkinliğimiz amacına ulaştı. Bundan sonra da çevre konusundaki farkındalığı arttırmak üzere sık sık bu tip saha çalışmalarına devam edeceğiz. Malkara Kent Konseyimiz adına katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.” dedi.

 

Çevre Temizlik Etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Çevre Temizliğine dikkat çekmek amacıyla Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyelerimiz tarafından Malkara Sanayi Sitesinde düzenlenen çevre temizliği etkinliğine katıldık.

 

Hem çevre kirliliğini hem de görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla vatandaşlarımıza örnek olacak olan projeye imza atan Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanımız Rasim Avcı'ya, Malkara Kent Konseyi Başkanımız Hasan Akçay'a, Malkara Sanayi Sitesi Başkanımız Arif Kızıl'a, Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyelerimize ve onlara destek veren sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum.

 

Hemşehrilerimizden çevremize karşı daha duyarlı olmalarını rica ediyorum. Unutmayalım geleceğimize bırakacağımız en büyük miras temiz bir çevredir. Her şey daha temiz bir Malkara için.” dedi.

 

Çevre Temizlik etkinliğine katılan Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri hem çevre kirliliğini hem de görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla 2 saat boyunca 50 büyük poşet çöp topladılar. Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri bir daha bu çevre kirliliğinin tekrarlanmaması için çevreyi kirleten vatandaşlarımızın çevreye karşı daha duyarlı olmaları konusunda çağrıda bulundular.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.